יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    מרכז רותם
מרכז רותם

מרכז רותם

איתך במעגלי החיים
מידע על מרכז רותם
 מרכז רותם
מרכז רותם הוקם על מנת לספק מענה מקיף, מקצועי ואיכותי ללקוחותיו בכל הקשור לאבחון וטיפול הפרעות קשב , בעיות למידה והתנהגות מיקומו מרכז רותם בבקעת אונו והקשר עם הסביבה במקצועית והעסקית יוצרים את ההזדמנות למרכז רותם להוות מרכז אזורי ואבן שואבת ללקוחות ואנשי מקצוע בתחומים הרלוונטיים . למרכז רותם נסיון רב באבחון וטיפול בבעיות קשב וריכוז. נסיון זה ישמש את לקוחותיו העתידיים והקיימים של המכון בבחירת אמצעי טיפול, שיפור מערך האבחונים וכיו"ב.
על בסיס הנסיון הנרחב של המרכז באבחון , מאמין צוות המרכז כי קיימת מחויבות לגורם המאבחן לסייע בהבנת וקבלת משמעויות האבחון ולתת כלים טיפוליים משמעותיים בידי ההורים ו,או מאובחנים בוגרים . על כן מערך האבחונים במכון יכלול מרכיב שבמסגרתו יועברו להורים משמעויות האבחון ויוצעו כלים טיפוליים.
מה תמצא אצל מרכז רותם
מרכז רותם
הטבה של מרכז רותם
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .