יום שלישי, 27 ביולי 2021
איכות חיים    ד"ר קובי פריד
ד"ר קובי פריד

ד"ר קובי פריד

רופא הומאופת
מידע על ד"ר קובי פריד
 ד"ר קובי פריד
ד"ר קובי פריד - הומאופת ורופא מוסמך כאשר אתם בידיים המקצועיות של רופא מוסמך תחושו בטחון ושקט נפשי לקבל טיפול הומאופתי.
הומאופתיה היא שיטת טיפול יעילה המאפשרת ריפוי של חוליים גופניים ונפשיים אקוטיים וכרוניים. היא מתייחסת ומשפיעה על האדם כמכלול שלם, היא מאפשרת למערכות הריפוי שלנו לפעול באופן היעיל ביותר וכך היא עוזרת לנו לרפא את עצמנו.
מדוע כדאי לפנות לטיפול הומאופתי?
כי זה עוזר! טיפלתי הומאופתית באלפי תינוקות, ילדים ומבוגרים. חלקם פנו אלי בשל בעיות אקוטיות כדלקות אוזניים, אסטמה, התקפי חרדה, מצבים אלרגיים ועוד. חלקם פנו בשל מצבים כרוניים כדלקות בדרכי העיכול, מחלות עור שונות, סחרחורות שלא הוקלו ומצבי חולי מתמשכים. אחרים פנו בשל מצבי דכאון, עצבנות, פחדים, מחשבות טורדניות, בעיית קשב וריכוז ומגוון בעיות נפשיות נוספות - במבוגרים ובילדים.
מה תמצא אצל ד"ר קובי פריד
ד"ר קובי פריד
הטבה של ד"ר קובי פריד
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .