יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    מטרו ג’ים
מטרו ג’ים

מטרו ג’ים

תחנת כושר מתחת לעיר
מידע על מטרו ג’ים
 מטרו ג’ים
מטרו ג'ים הינו מכון כושר הממוקם במרכז העיר רמת גן והינו הותיק ביותר בארץ .
כבר עם הגיעכם לאימון תרגישו את היחס האישי, ההדרכה הצמודה והמקצועית, והגישה הרצינית שבה מטפלים בכם.

במכון הכושר תמצאו את כל מכשירי הכושר והכוח הנחוצים לכם. אנו מתחייבים כי המכשירים יהיו תמיד פנויים ותקינים לשירותכם ולא תאלצו להמתין או להתעכב בזמן האימון אלא אם נשארתם לקפה.

אצלנו לא תחוייבו בתשלומים נוספים כגון דמי רישום או ביטוח או תשלומים נלווים אחרים ולא תאלצו לשלם למדריך פרטי כדי שידריך אתכם המנוי כולל הכל.

אז אם אתם רוצים להכנס לכושר, לצמצם הקפים, להוריד את רמת הכולסטרול או סתם להזיז את גופכם לאחר ישיבה ממושכת במשרד אל תשכחו לבדוק קודם כל את מכון הכושר מטרו בר"ג כי כמו שהמנויים שלנו כבר יודעים...
מטרתנו היא לעזור לכם לשמור על הבריאות, הכושר והמראה.
מה תמצא אצל מטרו ג’ים
מטרו ג’ים
:  רחוב הרצל 73, רמת גן
:  א'-ה': 23:00 - 06:00
שישי: 17:00 - 09:00
מוצאי שבת: 23:00 - 18:00
הטבה של מטרו ג’ים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .