יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    איילת אהבים
איילת אהבים

איילת אהבים

צימרים של יוקרה במושב ליבנים בכנרת
מידע על איילת אהבים
 איילת אהבים
בואו להתארח ב-שלושת הצימרים היוקרתיים שלנו,צימרים מדהימים ונדירים מבחינת הסגנון,היוקרה והאיכות.הצימרים כוללים לובי כניסה מרווח, ועיצוב כפרי. על הרהיטים מופיעים ציוריה של בעלת הבית שוש, אשר עיטרה את הרהיטים על מנת להקנות להם מראה רומנטי יותר. מהחלונות תוכלו להשקיף על נופים עוצרי נשימה של טבריה, הארבל, הכינרת, בקעת גנוסר, ורמת הגולן. המראה המרהיב ישרה עליכם אווירה של רוגע ושלווה. לכל צימר מרפסת גדולה ומרווחת שמשקיפה לעבר הנוף.
כאשר תוכננו הצימרים, ניתן דגש על הצבתם של חלונות הענק בתוכן, במטרה לאפשר את כניסת הטבע אל תוך הצימר - כדי להעצים את אווירת הנופש . הרהיטים והאביזרים שבצימרים משתלבים לפיכך עם התמונה הציורית של נוף, והמראה השלם של הנוף והריהוט הכפרי - משדרג את האווירה לרמה חלומית!

הצימרים מותאמים לאירוח זוגות אוהבים המעוניינים בחופשה רומנטית בלתי נשכחת.
אורחינו היקרים יוכלו ליהנות מבריכת שחיה בנויה, פרטית וגדולה, ,כ- 50 מ"ר נטו מים ובמתחם של כ-200 מ"ר הכולל מפל מים, מיטות שיזוף, שימשיות הצללה,מצופיי נודלס אישיים לציפה במים,תאורה לילית רומנטית, צימחיה טרופית ועוד פינוקי בריכה.
מה תמצא אצל איילת אהבים
איילת אהבים
הטבה של איילת אהבים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .