יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    אחוזת ואן גוך
אחוזת ואן גוך

אחוזת ואן גוך

סוויטות מהיפות שנראו בארץ
מידע על אחוזת ואן גוך
 אחוזת ואן גוך
זוג תכשיטנים מוכשרים יצרו עבורכם אחוזה שהיא תכשיט ארכיטקטוני - אי של שקט ושלווה המשקיף מגובה רב על הרי הסביבה והים התיכון. באחוזת ואן גוך , שהיא ללא ספק פריצת דרך בתחום הצימרים והנופש בארץ, 3 סוויטות מפוארות שיש בהם כדי להגדיר מחדש את המושג המוכר היטב לכל אחד מאיתנו ומשמעותו "חופשה". בעיצובה של האחוזה שאבו השניים את השראתם מעולם התכשיטנות ויצרו קונספט שהוא ספק אחוזה ספק טירה ויש בה כדי למלא את הבאים בה בחוויה רומנטית,אסטטית עשירה ומעשירה.
"כבר בשלב התכנון היה ברור לשנינו שריבוי האפשרויות לחופשה בארץ מחייב לתכנן משהו שהוא לא פחות יפה מתכשיט-יצירה שיש בה לגרות את העין, להצית את הדמיון ולמלא אותך תדהמה ורצון עז להישאר בזמן ובמקום עוד עוד".

אין ספק שהתפיסה שלנו מחייבת אותנו בעמידה בסטנדרטים גבוהים של אסטטיקה, עיצוב ויוקרה וממקמת את אורחינו במקום החשוב והמרכזי ביותר. אין ספק שהתפיסה שלנו מחייבת אותנו בעמידה בסטנדרטים גבוהים של אסטטיקה, עיצוב ויוקרה וממקמת את אורחינו במקום החשוב והמרכזי ביותר.

ראוי לציין, טילנו בין חדרי האחוזה טיול שכמוהו כטיול בין דפיו של ספר אגדות קסומות. שלושת הסוויטות קרויות על שם שלושה ציורים מפורסמים של ואן גוך מעוצבות בסגנון אירופאי קלסי, מרוהטות בקפידה רבה ומאובזרות באוסף של פריטים וחפצי נוי שכל אחד מהם מהווה תכשיט בפני עצמו. בכל סוויטה תמצאו ז'קוזי מפואר, רומנטי ומפנק, מואר באור נרות לאווירה רומנטית. כמו כן מגבות וחלוקים רכים מונחים על מצעי סטן מלטפים שהוצעו במיוחד עבורכם.

המרפסות המרהיבות מהוות חלק בלתי נפרד מהאחוזה : גדולות, מרהיבות, פונות אל הנוף ומעצימות את השקט הפסטורלי.במהלך הטיול באחוזה יכולנו לחוש ממש את אווירת הימים ההם בהם הנעימו תזמורות את זמנם של אצילים בנשפים מפוארים, שמענו בדמיונינו את קול לחישותיהם של מלכים לפילגשיהם וחשבנו בליבנו על כל האהבות שנרקמו ועוד ירקמו בין כתליה של אחוזה שהיא לא פחות יפה מתכשיט.
ואילו אתם אם בחרתם להתארח בין הכתלים, תוכלו לדמיין אותם דמיונות ממש וגם לרקום בעצמכם אהבות חדשות ונושנות ולהנות מן השקט הקסום במתחם המדהים הזה.

המקום הוא ללא ספק המילה האחרונה שנאמרה בתחום הצימרים והנופש - זהו ללא ספק מותג אקסקלוסיבי
אחוזת ואן גוך
הטבה של אחוזת ואן גוך
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .