יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    צימרבוס
צימרבוס

צימרבוס

אירוח חוויה במצפה עזוז
מידע על צימרבוס
 צימרבוס
הצימרבוס ממוקם בעזוז בלב מדבר על ראש הגבעה הצופה על איזור בארותיים. למשפחה יש עיזים חולבות ותרנגולות אשר מהן מפיקים מוצרים אורגניים ולחם ביתי אשר הםמנת חלקם של המבקרים בצימר. הסיפור התחיל כאשר משפחת הירשפלד הסבה אוטובוס ישן של דן
לחדר אירוח משפחתי אשר הפך לאטרקציה בכניסה לישוב עזוז. האוטובוס צופה בבוץ מבחוץ, וגגו כוסה בכפות דקלים, ומבפנים קיבל טיפול קוסמטי מידיים אוהבות והפך לפלא ארכיטקטוני אומנותי מפורסם.
כיום המשפחה גדלה עם ששה ילדים והביאה עוד שני אוטובוסים להפכם לצימרים. כאשר האחד הוא אוטובוס דו מפרקי(כלומר כפול) והשני רחב של הטרמינל שלוקח אותנו למטוס.

בצימרים הושארה נישא של הנהג כחדר משחקים לילדים ייחודי מסוגו בעולם, כאשר הם יושבים ומשחקים בתור נהגי אוטובוס וזוכים לשבת על הגה אמיתי של אוטובוס עם שאר הילדים.
צימרבוס
הטבה של צימרבוס
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .