יום ראשון, 1 באוגוסט 2021
איכות חיים    נענעים
נענעים

נענעים

נופש למרגלות הכרמל
מידע על נענעים
 נענעים
נופש למרגלות הכרמל, ליד הים, עם החופים המופלאים של דור, נחשולים והבונים. ליד זכרון יעקב הציורית ומלאת ההשראה. ללכת אחורה בגלגל הזמן לארגון ניל``י וימי מושבת הברון, דרך אמת המים הרומאית לקיסריה ועד לשרידי האדם הקדמון בנחל מערות. להנות מפריחות מופלאות באביב, מן הים בקיץ, מטיולים על רכסי הכרמל, במערות ולאורך צוקי החוף - בכל השנה. לגלות את חיי האומנים בכפר האומנים
עין הוד ולצפות בנדידת הציפורים במעגן מיכאל.
``נענעים`` בין מטעי בננות, השדות הפתוחים ועצי הזית. להתבשם ב``נענעים`` מריחות הגן של יסמין, נענע ועוד עשרים ושבעה מינים ויותר של צמחי תבלין, לאכול מן הזיתים של ``נענעים``, להתענג על פירות העונה ולהצטרף עם שחר למקהלת הציפורים. לשבת על המרפסת ב``נענעים``, להתרווח, לקחת אויר.
מה תמצא אצל נענעים
נענעים
הטבה של נענעים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .