יום רביעי, 29 בספטמבר 2021
איכות חיים    הילה
הילה

הילה

איזון גוף רוח ונפש
מידע על הילה
 הילה
שמי הילה סידי ואני בת 31. את החשיפה למסע הנפש התחלתי רגעים לפני שאימי החזירה את נשמתה לבורא. תוך כדי פרידתה תיארה במילים ברורות את מסע האור שנשמתה התחילה באותו רגע, רגע שהותיר אותי בהלם וגרם להתחלת המסע שלי בחיפוש תשובות. למעלה מ-13 שנה מצאתי את עצמי חוקרת, חווה ,לומדת ,ובשנים האחרונות אף מטפלת, מאמנת, יועצת ומנחה לקהל הרחב. מעצם היותי בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק מצאתי את עצמי נחשפת לחשיבות הרבה של לימוד הלכי הנפש בעולם הזה והקשר לעולם העסקים אשר מסמל את החיים הארציים שלנו כאן.
לאחר שחקרתי את עולם הרוח ועולם העסקים מבחינת פן זה ואשר בעקבות כך נכתב ספרי הראשון 'מכתבים מאמא', נחרטה בנפשי האמונה כי יש בי את הכלים ואף את החובה לעזור וללמד גם אחרים כיצד להפוך את חייהם לטובים, מלאים ומאושרים יותר.

הילה סידי מעבירה סדנאות וטיפולים חוויתיים, מרגשים וייחודיים לחברות, ארגונים ופרטיים.

מה תמצא אצל הילה
הילה
הטבה של הילה
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .