שבת, 18 בספטמבר 2021
איכות חיים    יוגה סטודיו
יוגה סטודיו

יוגה סטודיו

בית הספר ללימודי יוגה ודהרמה
מידע על יוגה סטודיו
 יוגה סטודיו
יוגה סטודיו, בית הספר ללימודי יוגה ודהרמה, נוסד בסוף שנת 1999 על ידי ענת צחור. היוגה הנלמדת ביוגה סטודיו מבוססת על דיוק והבנה של מתודיקת התרגול מתוך התבססות על עקרונות שיטת איינגר, לימודי הדהארמה מבוססים על פרקטיקות עיוניות וחוויתיות על פי תפיסות בודהיסטיות על זרמיהן השונים. ב"יוגה - סטודיו" מלמדים כל המורים יוגה בשיטת איינגר, בנוסף לצוות המורים הבכיר מתווספים אלינו מורים אשר מוכשרים להוראה במסגרת קורסי המורים שלנו. החל מנובמבר 2008 קורס מורים בכירים ליוגה דהרמה
אותו מרכזת ענת צחור הינו בשיתוף עם קמפוס שיאים, מרכז להסמכות ספורט ותנועה של אוניברסיטת תל אביב.
ביוגה סטודיו מתקיימים כיתות יוגה, פראניאמה, מדיטציית ויפאסאנה, מפגשי דהארמה וקורסי מורים, כמו כן, אנו מקיימים לימודי העשרה, סדנאות, וריטריטים.

אנו שואפים לרמה גבוהה של הבנה ויישום. יוגה עבורנו היא דרך לפתח מיומנויות גופניות, רגשיות ואינטלקטואליות וכלי להרחיב את ההבנה של מהו גוף, מהי תודעה, מהו אורח חיים בריא. היוגה עבורנו היא דרך חיים של לימוד התפתחות ושמחה.
גרעין התלמידים המתרגל עימנו שנים רחב ומבוסס בתרגולו, תלמידים מתחילים המצטרפים אלינו מתקבלים באהבה לעשות עימנו דרך של התפתחות.
מה תמצא אצל יוגה סטודיו
יוגה סטודיו
הטבה של יוגה סטודיו
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .