יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    ד"ר גיא דרורי
ד"ר גיא דרורי

ד"ר גיא דרורי

טיפול פסיכולוגי חיובי
מידע על ד"ר גיא דרורי
 ד"ר גיא דרורי
טיפול פסיכולוגי לשיפור דימוי עצמי וביטחון עצמי. ייעוץ פסיכולוגי להתמודדות עם משבר אישי, דיכאון, חרדה, תחושת בדידות, ומכוון להתפתחות והגשמה עצמית. פסיכותרפיה חיובית משמשת פסיכולוגים ומאמנים אישיים, כדי לסייע ליחידים (טיפול אישי) או לזוגות (טיפול זוגי) להתמודד עם משברים ולהופכם להזדמנויות שמהן ניתן לצמוח. הטיפול ניתן בתל אביב או בחיפה.
טיפול פסיכולוגי חיובי יסייע לך למצוא את דרכך במסלול ההתפתחות והצמיחה האישית שלך תוך התמודדות עם החסמים הרגשיים המונעים הגעה ליעדיך האישיים.

שמי גיא דרורי ואני פסיכולוג בעל נסיון רב בעבודה עם אנשים המעוניינים לעלות על מסלול של התפתחות אישית וצמיחה. הטיפול הפסיכולוגי ניתן במשרדי בתל אביב ובחיפה.

הנושאים המביאים אנשים לטיפול וייעוץ פסיכולוגי הינם מגוונים ומתיחסים לקשיים שונים של היחיד בתפקודו בחייו ובהתמודדותו עם אתגרים שהחיים מציבים.
מה תמצא אצל ד"ר גיא דרורי
ד"ר גיא דרורי
הטבה של ד"ר גיא דרורי
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .