יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    דרך השפע
דרך השפע

דרך השפע

אימון על פי קוד הקיום
מידע על דרך השפע
 דרך השפע
"דרך השפע" הינה קבוצה של מאמנים ומנחים, המשפרים באופן מתמיד את איכויות האימון וההנחיה, הודות לעבודה תודעתית מתמשכת של התפתחות וצמיחה אישית בשיטת קוד הקיום. בדרך השפע כל האנרגיות שלנו מופנות למימוש היעוד שלנו והאימון התודעתי עפ"י קוד הקיום מהווה עבורנו פלטפורמה לנתינה לשם נתינה ולהגשמת החזון של טרנספורמציה בעולם. כל אחד ואחת מצוות "דרך השפע" מאמן ומנחה על פי קוד הקיום, ופועל מתוך מחויבות מלאה למצוינות ולתוצאות.
ה "אני מאמין" שלנו:

* אנו מאמינים כי הכול אפשרי עבור בני אדם.
* אנו מאמינים שהגשמה, שפע וצמיחה הם פונקציה של הוויה ושל יחסים, וכי התודעה שלנו היא הבסיס לכל אלה.
* אנו מאמינים ביכולתנו להתחבר לקוד הקיום שלנו, ובכך ליצור ולממש את מאוויינו מתוך הנאה ולא מתוך מאמץ.
* אנו מאמינים כי קוד הקיום הוא הצופן שאם נחיה במתאם אליו, נוכל לממש את ייעודנו בחיים, לחיות מתוך שמחה, הגשמה ושלווה, ולחוות את חיינו כשלמים.

המחויבות שלנו:

חרטנו על דגלנו להפיץ את בשורת קוד הקיום בעולם, מתוך המחויבות שלנו לעשיית הבדל וליצירת טרנספורמציה, ומתוך ידיעה כי יש לנו כלי בעל עוצמה, שבאמצעותו יחוו אנשים את חייהם מתוך שמחה ושלמות. אנו פועלים מתוך מקצוענות ומצוינות, על בסיס ערכי של אמינות, יושרה ונדיבות. אנו יוצרים עבור לקוחותינו מרחב נדיר, שמהווה בסיס להתפתחות ולצמיחה אישית ועסקית ולהפקת תוצאות יוצאות דופן.



מה תמצא אצל דרך השפע
דרך השפע
הטבה של דרך השפע
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .