יום רביעי, 29 בספטמבר 2021
איכות חיים    נטאשה דנונה
נטאשה דנונה

נטאשה דנונה

בית הספר לאיפור יופי ואופנה
מידע על נטאשה דנונה
 נטאשה דנונה
נטאשה דנונה היא אומנית איפור המובילה בארץ בתחום היופי והאופנה, החלה את קריירת האיפור בשנת 1996. פעמיים זוכת תואר "מאפרת השנה" בתחרות "האוסקר של האופנה" הביאה לעולם האיפור תורה שלמה עם סגנון ייחודי ואומנותי שלא היה מוכר קודם לכן בארץ. סטודיו נטאשה דנונה הוקם מתוך אהבה לאומנות ולאסתטיקה מתוך תפיסה רעיונית ייחודית ששמה דגש על העמקת ההתבוננות, הדימיון והיצרתיות.
כל הקורסים בהדרכתה האישית והבלעדית של נטאשה דנונה ומשלבים טכניקות מקוריות וחדשניות ברמה בינלאומית.

על מנת שהתלמיד יוכל להגיע לתוצאות מקסימליות, מבנה הכיתה הוא קטן ואינטימי דבר המאפשר לימוד והתבוננות קרובה בזמן ההדגמה המועברת ע"י נטאשה דנונה. במהלך הקורס מתבצע מעקב אחר התקדמות של כל תלמיד באופן אישי ע"י נטאשה דנונה.
מה תמצא אצל נטאשה דנונה
נטאשה דנונה
הטבה של נטאשה דנונה
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .