יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    אקווה קליניק
אקווה קליניק

אקווה קליניק

המרכז המתקדם לאסתטיקה רפואית
מידע על אקווה קליניק
 אקווה קליניק
אקווה קליניק - המרכז המתקדם בישראל לאסתטיקה רפואית. אקווה קליניק הינה קליניקה מובילה בתחום הסרת שיער מיותר מהגוף, הצרת היקפים, טיפול בצלוליט, הלבנת שיניים ועוד...

אקווה קליניק שמה לעצמה מטרה להוביל את התחום האסתטיקה בישראל הן באמצעות שרות מעולה, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת לתעלתכם.
המובילות של אקווה קליניק באה ליידי ביטוי הן במכשור ובטכנולוגיה החדישים ביותר הקיימים בעולם בתחום הרפואה האסתטית, והן בשימוש במכשירים הנושאים את אישור ה- FDA וה- CF האירופאי בלבד. כל הטיפולים נעשים אך ורק על ידי מומחים מובילים בתחומם.

באקווה קליניק אנו מאמינים שעולם האסתטיקה נמצא בתהליכי התפתחות כל הזמן, ועל כן אנו דואגים להתעדכן ולרכוש את המכשור המתקדם ביותר בתחום הרפואה האסתטית.

אקווה קליניק מתמחים בהסרת שיער לכל סוגי העור (כולל עור שזוף) ללא כאבים וללא צורך במשחות הרדמה בשיטת SHR.
כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם המומחים של אקווה קליניק, לקבוע פגישת ייעוץ והדגמה חינם ועולם חדש של אסתטיקה ויופי יפתח בפניכם.
מה תמצא אצל אקווה קליניק
אקווה קליניק
:  רחוב יגאל אלון 65, תל אביב - יפו
הטבה 1 של אקווה קליניק
חיוך מושלם ב-20 דקות
הלבנת שיניים 1100 ש"ח
הטבה 1 של אקווה קליניק
מבצע הסרת שיער
שחי + מפשעות 1300 ש"ח
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .