שבת, 18 בספטמבר 2021
איכות חיים    אפרת לובל
אפרת לובל

אפרת לובל

צלמת אומנותית
מידע על אפרת לובל
 אפרת לובל
"...בעיקר אני מאשימה את סבא שלי בעניין. הוא נפטר כשהייתי בת 3, שנת 85'. לא ידעתי מיהו ומה הוא. עד היום אני לא יודעת. מה שאני כן יודעת זה שהוא השאיר אחריו, במיוחד בשבילי משהו גדול. הוא השאיר לי את הצילום. הוא פשוט זרק לי הכל והלך לשלו, בלי שאדע איך עושים, איך מתמודדים...
אני מניחה שהוא ידע בליבו שכאשר יגיע היום שלי.. אדע איפה לוחצים.
מגיל 12, אני מחזיקה מצלמה ומצלמת כל דבר שזז, לא בהכרח בפוקוס.
מאז סיימתי לימודים במכללת ספיר במגמת צילום ומדיה דיגיטלית והעמקתי את היכרותי עם המצלמה, תוך כדי תיעוד הרגעים הקטנים שמדברים אלי. צילום אנשים, ילדים, משפחה, הריון, עירום וכדומה.
כיום, בגיל 28 (עם 16 שנות ניסיון מאחורי...) אני משקיעה את כל כולי בצילום אותם רגעים תוך מתן דגש על תפיסת המיוחד והשונה, והענקת התחושה הנינוחה והטבעית ביותר למצולמים".
מה תמצא אצל אפרת לובל
אתר הבית של אפרת לובל
אפרת לובל
:  תל אביב
:  כל אזורי הארץ
הטבה 1 של אפרת לובל
10% הנחה
עבור עיצוב אלבום דיגיטלי
הטבה 1 של אפרת לובל
מחירים מיוחדים
במיוחד לגולשי מנטול
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .