יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    אורלי אוזר
אורלי אוזר

אורלי אוזר

מאמנת רווקות למציאת זוגיות
מידע על אורלי אוזר
 אורלי אוזר
עד גיל 33 חוויתי מעט מאוד מערכות יחסים, כשחוויתי כבר, אז הן היו מערכות יחסים כושלות: כאלה שנגמרו אחרי 3 שבועות, זה שרציתי ולא רצה אותי, זה שאתו הכול התחיל כל כך מושלם ואז פתאום הוא נעלם.

אני זוכרת את התחושות שליוו אותי, אחרי שהיו נגמרות להן מערכות היחסים: בדידות, כאב, אשמה, כעס, געגוע ובעיקר פחד. הפחד ממה יהיה? אם זה לא הצליח עד עכשיו זה בטח כבר לא יקרה? לא אתקדם בחיים?
כל אירוע שנפגשים זה: "נו, ספרי, מה חדש? איך לבחורה כמוך אין בן זוג?
הפחד הכי גדול שלי היה שאשאר לבד, אחרי מערכות יחסים כושלות, רווקה, בת 32, הייתי מיואשת, לא הבנתי מה אני עושה לא בסדר, למה כולם מוצאים ואני לא? לקח לי כמה שנים טובות להבין, לגלות ולהודות בזה.

עד שהתחלתי לשאול את עצמי שאלות אחרות: מה אני מפספסת איך כולן סביבי כן ואני לא? מה אני לא מבינה? וזה הוביל אותי לתשובות ופעולות אחרות. קראתי המון חומר בתחום, כל מה שיכולתי למצוא על הנושא של מערכות יחסים והתפתחות אישית. עברתי תהליך אימון אישי. עברתי דרך ארוכה ולמדתי הרבה על עצמי בתהליך (ואני עדיין לומדת, כל הזמן).

אחד הדברים החשובים שגיליתי, שכאשר התחלתי לאהוב את עצמי באמת ולהתמקד בשלום פנימי ביני לבין עצמי, אהבה אמיתית באה לחפש אותי.

חלק ממה שגיליתי ושעשה שינוי ביכולת שלי ליצור מערכת יחסים, אוהבת, נפלאה, בריאה והרמונית איגדתי למדריך שנקרא "איך למצוא את האחד שלך" ובשנים האחרונות אני מלווה ומאמנת רווקות למציאת זוגיות.

כל העקרונות הנלמדים והמיושמים בתהליך האימון, משליכים על שאר תחומי החיים שלנו כמו: עבודה, בריאות, פרנסה וכו'.
החזון שלי לשנה הוא לעזור לכמה שיותר נשים להיות בזוגיות הטובה ביותר עבורן.
משהו שרציתי לעשות לפני הרבה שנים, אך, חיכיתי ליום שהזוגיות תסתדר קודם כל אצלי בחיים.
עכשיו אני מרגישה שזה הזמן הנכון עבורי להפיץ את הידע שלי בתחום כדי לעזור לאחרים.
אני רוצה ששנת 2013 תהיה שנת הזוגיות שלך!

לקבלת מדריך מתנה "איך למצוא את האחד שלך" יש למלא פרטים בטופס בצד שמאל.
מה תמצא אצל אורלי אוזר
איך להתגבר על החשש שהאחד אף פעם לא יגיע?
אורלי אוזר
:  רמת גן
:  איזור תל אביב והמרכז
הטבה 1 של אורלי אוזר
הטבות ומבצעים מיוחדים
עבור גולשי מנטול
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .