שבת, 17 באפריל 2021
איכות חיים    פרייבט ג’ים
פרייבט ג’ים

פרייבט ג’ים

הכושר כדרך חיים
מידע על פרייבט ג’ים
 פרייבט ג’ים
מכון כושר "פרייבט ג'ים" נפתח בשנת 2008, בחולון, על ידי רומן דנילצ'וק וזאת כמענה לצורך האוכלוסיה המקומית.
המכון מאובזר בציוד חדש ומתקדם הכולל מכשירים לעבודה על כל קבוצות השרירים, החל ממשקולות חופשיות וציוד אירובי וכלה בהליכונים, קרוס טריינרים, אופניים ועוד. מכשירי האירובי שלנו כוללים טלווזיות 19 אינטש המאפשרות לפעילות להיות קלה זורמת ומעניינת.
בנוסף תמצאו אצלינו חדרי הלבשה, שירותים מקלחות, כמו כן כל מתאמן מקבל לוקר אישי עם מפתח בזמן האימון בחדר הכושר ישנם מגוון מאמנים אישיים, חוגים שונים ותכניות אימונים על מנת לתת את המענה הטוב ביותר למתאמנים.

חלק מהייחודיות שלנו היא ביחס החם והאדיב, בהדרכה הצמודה מרגע ההרשמה, הכוללת תוכנית אימונים, כמו כן פיקוח על ידי מאמנים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, על מנת שתוכלו להגשים ולהשיג את המטרה במהלך האימונים בחדר הכושר.
בחדר הכושר מגוון של מתאמנים, ברמות שונות, החל מאנשים בתחילת דרכם ועד למתאמנים מקצועיים שהאימון הוא חלק משגרת חייהם.

בנוסף לחדר כושר אנו מציעים שרות של מכון שיזוף. במקום ישנה מכונה חדשה בעמידה, של חברה גרמנית SUNVISION, כמובן יעוץ מקצועי במקום.
מה תמצא אצל פרייבט ג’ים
פרייבט ג’ים
:  רחוב גבעת התחמושת 27, חולון
הטבה של פרייבט ג’ים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .