יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    בלה קונטור
בלה קונטור

בלה קונטור

השיטה המדעית להצרת היקפים
מידע על בלה קונטור
 בלה קונטור
בלה קונטור ((Bella Contour הינו מכשיר להצרת היקפים באולטרה סאונד, אשר נועד לטפל במצבורי שומן בעיתיים שאינם יורדים בדיאטה או בפעילות גופנית. הטיפול אנו פולשני, ללא כאב, ומסייע בתהליך ההרזיה. באמצעות הטיפול עם בלה קונטור ניתן להתמקד ברקמת השומן הבעייתית, לרדת מהאזורים הרצויים (בטן, מותניים, ירכיים), ולהשיג תוצאות מהירות ונראות לעין.
הצרת היקפים עם בלה קונטור, (לא הצרת? לא שילמת!):
מבנה הגוף שונה מאוד מאדם לאדם ותלוי בגיל, גנטיקה, פעילות גופנית, והרגילי אכילה. אחת הבעיות העיקריות היא הכמות והמיקום שבה מתרכזת רקמת השומן בגופינו. תרגילי ספורט ודיאטות אינם מכתיבים מאילו אזורים בגוף יוסר השומן העודף וכתוצאה מכך, המרזה יאבד רקמת שומן דווקא מאזורים לא רצויים, (פנים או חזה) ויישאר עם הצלוליט.

מכשיר ה-"בלה קונטור":
בלה קונטור הוא מכשיר אולטרה בעוצמה נמוכה המסוגל להשיג תוצאות נראות לעיין ללא כאב וללא הסיכונים ותופעות הלוואי הקשורים לניתוח. הטיפול במכשיר מתבסס על התהליכים הטבעיים של הגוף, ומשיג תוצאות מהירות.

תוצאות ויתרונות טיפולי בלה קונטור:
• הטיפול מיועד לחיטוב מבנה הגוף והצרת היקפים – בטן, מותניים ירכיים ישבן, ברכיים, וזרועות
• לא פולשני, לא כואב ,וללא נזק או הרס תאים
• התוצאות ניתנות למדידה ומתועדות בזיכרון המכשיר
• הטיפול מגביר את שריפת השומנים באופן ממוקד ומסייע לתהליך ההרזיה
• למכשיר הבלה קונטור אישורי בריאות מהמחמירים בעולם: ה FDA האמריקאי, CE Medical האירופאי, משרד הבריאות הישראלי ועוד...

להצלחת טיפול הצרת היקפים אין צורך בדיאטה או בפעילות גופנית, אולם שילוב של פעילות גופנית ותזונה נכונה בד בבד עם טיפולים במכשיר הבלה קונטור משיגים תוצאות מאוד מרשימות.

למי נועד הטיפול?
• כל אישה או גבר בריאים.
• נשים אחרי לידה
• כלות לפני חתונה
• גברים המעוניינים להיפטר מהכרס

סדרת טיפולים להצרת היקפים בשיטת בלה קונטור מבטיחה תוצאה מהירה. הצלחת השיטה כה ודאית, ולכן ניתנת התחייבות לתוצאה. לפני כל סדרה יש לבצע טיפול ניסיון. טיפול הניסיון מאפשר לכם לבחון את יכולתו של המכשיר ולקבוע האם הנכם מתאימים לטפול המשך. למתאימים לטיפול ניתנת התחייבות להצרת היקפי הגוף (מינימום 4-5 ס"מ) או החזר כספי מלא.

תעודת התחייבות לתוצאה: לא הצרת? לא שילמת!
מה תמצא אצל בלה קונטור
בלה קונטור
:
הטבה 1 של בלה קונטור
תעודת התחייבות לתוצאה
לא הצרת? לא שילמת!
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .