יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    מינה בן חיים ND
מינה בן חיים ND

מינה בן חיים ND

נטורופתית ורפלקסולוגית
מידע על מינה בן חיים ND
 מינה בן חיים ND
בקליניקה שלי ניתן לקבל טיפול נטורופתי קלאסי במחלות שונות – כמו לחץ דם, סוכרת סוג 2, עודף שומנים בדם, אלרגיות, מחלות דלקתיות, חוסר איזון הורמונלי ו-PMS , סטרס, קאנדידה, בעיות במערכת העיכול ועוד.
שינוי תזונתי יחד עם הכלים הנוספים יכולים להקל ברוב המקרים, ולשפר את איכות החיים. הטיפול מיועד הן לאנשים שעדיין לא מטופלים על ידי תרופות, והן במקביל לטיפול תרופתי.

בנוסף אני משלבת טיפול רפלקסולוגי עם רייקי.
השילוב של שתי השיטות מעצים את ה אפקטיביות של הטיפול, ומביא לתוצאות מעולות, בעיקר בהורדה של רמות סטרס, בשיפור מצב הרוח ויכולת התמודדות טובה יותר, בהעלאה של רמות האנרגיה והפוקוס.
טיפול בכאבים, במקרים רבים עד העלמות הכאב, ולעתים רק הקלה משמעותית – וזאת כמובן בהתאם לבעיה, למצב המטופל.

ירידה במשקל,
התפיסה שלי ותוכנית העבודה הינה אינטגרטיבית וכולל:
ייעוץ תזונתי, בחינה של הסיבות לאכילה, ונקודות התורפה וטיפול בהן באמצעות הכלים הרבים שבידי כמו דמיון מודרך, NLP, פרחי באך, הראיון המוטיב ציוני.
תמיכה בתהליך השינוי באמצעות דיקור לטיפול בהתמכרויות. דבר שיעזור להתגבר על ההתמכרות למתוק או מלוח, יעזור לניקוי רעלים גם פיסי וגם רגשי.
המטרה היא לא דיאטה לטווח קצר, שתגרום לעלייה במשקל בטווח הארוך, אלא מהפכה שבאמצעותה תגיעו לשינוי באורח החיים, - תראו טוב יותר, תרגישו טוב יותר, ואם תרדו מהסוכר והקמח הלבן – תרוויחו גם טיפול אנטי אייג'ינג הזול ביותר שיש. גם נפטרים מהסוכרים שהם אחד הגורמים המשמעותיים להזדקנות, וגם מקבלים הרבה יותר אנטי אוקסידנטים על ידי צריכה גדולה יותר של פירות וירקות במקום.

הדיקור מתאים גם לניקוי רעלים בכלל.
ולמי שרוצה להיגמל מסיגריות, ו/או קפה, יחד עם ליווי תזונתי ושאר הכלים, כדי להבטיח שהגמילה מעישון תהיה גם יחסית קלה יותר, וגם לא תלווה בעלייה משמעותית במשקל.
מה תמצא אצל מינה בן חיים ND
למה דיאטות נכשלות?
על רפלקסולוגיה, רייקי והתפתחות אישית
מינה בן חיים ND
:  מרכז הארץ – (רמת גן)
הטבה של מינה בן חיים ND
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .