יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    ניקוי רעלים וטיהור הגוף
ניקוי רעלים וטיהור הגוף

ניקוי רעלים וטיהור הגוף

הדרך לבריאות רצופה במעיים טובים
מידע על ניקוי רעלים וטיהור הגוף
 ניקוי רעלים וטיהור הגוף
קליניקה לניקוי רעלים וטיהור הגוף - קולון הידרותראפיה!

ניקוי המעי הגס בהידרוקולוניקס - שיטה מתקדמת לנחקוי רעלים ולסילוק פסולת מהגוף ללא שימוש בתרופות.

מי השטיפה מועשרים בכלורופיל המיועדים לקטילת מזהמי מעיים.
הרעלים הקיימים בגופם של המטופלים נוטים לשוב לזרם הדם וכך מונצחות בעיות בריאותיות כמו קנדידיאזיס, אלרגיות, עייפות כרונית ותסמינים נוספים הנובעים ממחזור אינסופי של רעלים פיזיולוגיים שהצטברו בגוף. טיפולי חוקן מומלץ להתחיל מגיל 25 בתור פרופילקטיקה - טיפול מונע מפני מחלות.
כיום קיימים רופאים רבים בעלי גישה מתקדמת וראש פתוח שממליצים על שטיפת מעי גס כתוספת לתוכנית הטיפול הרגילה שהם מציעים בעצירות, אלרגיות, הגדלה של בלוטת הערמונית, מחלות סרטן ועוד.

הכנה לבדיקת קולונוסקופיה. סרטן המעי הגס הוא הגידול השני בשכיחותו בקרב האוכלוסייה בישראל. בדיקת קולונוסקופיה דורשת הכנה מוקדמת, אשר מטרתה ניקוי המעי הגס מנוזלים ומצואה. להכנה חשיבות רבה בכדי לאפשר בדיקה יעילה, שכן הכנה לא מספקת מונעת סקירה נאות של המעי ופוגעת באופן משמעותי ביעילות הבדיקה.
רבים משתמשים כיום גם בחוקן כדי לרוקן את המעי הגס לפני בדיקת קולונוסקופיה. מכונים רבים מציעים לבצע את החוקן גם בנוסף ל חומר מרוקן.

ייעוץ תזונתי + שיטת תזונה לפי סוג דם - נותנת מפתח פשוט לדעת אילו מזונות ייטיבו עימך ואילו יזיקו.

המכונה בקליניקה היא מסוג HC-1 נעשתה בטכנולוגיה מתוחכמת לטיפול בקולון באמצעות הידרו וכרומותרפיה. מוצרי היצרן מוכרים ומאושרים ע"י ה- FDA ,CE ומשרד הבריאות הישראלי.

למה חשוב לבצע הידרוקולוניק (חוקן)?
תפקידיו העיקריים של המעי הגס הם ספיגה של נוזלים ומלחים חזרה אל זרם הדם מתוך שאריות המזון. תפקיד חשוב אחר של המעי הגס הוא לשנע את המזון המעוכל שהופך לצואה אל עבר היציאה מהגוף.
החומר המצטבר במעיים במהלך חודשים ושנים, נמצא בטמפרטורה של 37 מעלות, בסביבה חומצית עם חיידקים. החומר האורגני שמצטבר, עובר תהליכי תסיסה וריקבון ומשחרר שורה ארוכה של חומרים רעילים הנספגים דרך דופן המעי בזרם הדם.
רירית המעי נפגמת...
הכבד בעומס...
הגוף מורעל...
מה תמצא אצל ניקוי רעלים וטיהור הגוף
ניקוי רעלים וטיהור הגוף
:  רחוב הפסנתר 7, ראשון לציון
:  א' - ה': משעה 21:00 - 09:00
ו': משעה 14:00 - 09:00
הטבה של ניקוי רעלים וטיהור הגוף
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .