יום שישי, 25 ביוני 2021
איכות חיים    טלי בר
טלי בר

טלי בר

רפואה סינית
מידע על טלי בר
 טלי בר
מטפלת מנוסה ברפואה סינית, (דיקור סיני).

ניתן לבוא ולטפל במגוון רחב של תסמינים, בניהם כאבים ותלונות אורטופדיות, תלונות הקשורות למערכת העיכול, הנשימה, נאורולוגיה, גניקולוגיה ועוד.

בנוסף מתמחה בתלונות רגשיות ועבודת גוף נפש.
רפואה סינית רואה סימפטום מסויים כביטוי של דיסהרמוניה כלשהי במערכת המורכבת הזו שנקראת גוף, אבל גם נקראת נפש, או רגש. או אדם.
אדם שהוא חלק ממערכת רחבה יותר שנקראת משפחה, מקצוע, אזרח.
כשמטפל ברפואה סינית רוצה לעזור לאדם המגיע אליו בכדי להתגבר על תלונה כלשהי, (לרוב מטופלים מגיעים עם מספר תלונות), הוא ינסה להבין במדויק מה במורכבות הזו, הלך לאיבוד? מה לא מקבל מספיק הזנה, איזה חלק איבד את התקשורת עם איזה חלק או את מי צריך לרסן.

בנוסף להכשרתי ברפואה סינית, מתרגלת ולומדת במסגרת הבודהיזים הטיבטי.
בוגרת התמחות בת שנתיים במחלקה לבריאות הנפש בבית חולים העמק.
לייעוץ ראשוני, מוזמנים להרים טלפון או לשלוח מייל.

כל טוב
טלי
מה תמצא אצל טלי בר
טלי בר
:  רחוב מוריה 9, חיפה
הטבה של טלי בר
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .