יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    ד"ר גד ולן
ד"ר גד ולן

ד"ר גד ולן

מומחה בכירורגיה אורטופדית
מידע על ד"ר גד ולן
 ד"ר גד ולן
במרפאותיו מייעץ ד"ר ולן למטופלים העומדים בפני ניתוח ומעוניינים בחוות דעת שנייה; מטופלים אלה יכולים להגיע לייעוץ דרך הסדר רשת הרופאים של כללית מושלם או בתשלום.

ד"ר ולן מוכר ע"י כל חברות הביטוח לצורך החזר כספי. מטופל המעוניין להתייעץ צריך להגיע לבדיקה עם כל המסמכים הרפואיים ברשותו, ואם בחוות דעת שנייה מדובר, חשוב שיהיה בידיו מסמך המפרט את סוג הניתוח שהוצע לו. אם נעשו בדיקות CT או MRI, יש להביא את תקליטור הבדיקה ולא רק את
התשובה הכתובה, על מנת שניתן יהיה להשלים את הייעוץ באותו הביקור.
כיועץ לעורכי דין העוסקים בדיני נזיקין, בפגיעות גוף וכן בתביעות לביטוח לאומי ומשרד הביטחון, ניתן להתייעץ גם בשאלות של דרגת הנכות שנותרה לאחר תאונה. לד"ר ולן ניסיון רב בהכנת חוות דעת רפואיות והופעה בבתי משפט, כולל ועדות הנכים במשרד הביטחון.


מה תמצא אצל ד"ר גד ולן
ד"ר גד ולן
הטבה של ד"ר גד ולן
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .