שבת, 18 בספטמבר 2021
איכות חיים    מעין אורי-פולג
מעין אורי-פולג

מעין אורי-פולג

תטה הילינג וביו-אנרגיה (ביורגונומי)
מידע על מעין אורי-פולג
 מעין אורי-פולג
שמי מעין אורי-פולג עוסקת בתחום הרפואה המשלימה מעל לעשר שנים, מטפלת בתטה הילינג וביו-אנרגיה (ביורגונומי), כותבת ועורכת בירחון "אינפיניטי". במקביל מעין אורי-פולג עובדת בתחום המחשבים, ובעלת תואר שני במנהל החינוך מאוניברסיטת תל-אביב.
לאחר סיום לימודיי התואר הראשון, החליטה מעין אורי-פולג כי הגיע הזמן לחשוף את עצמה לעולם שעניין אותה מאז ומתמיד – "העולם האחר". מעין אורי-פולג נרשמה לקורס קריאה בקלפים, אשר פתח בפניה את הדרך ללימודים רבים בתחום האלטרנטיבי.
מעין אורי-פולג למדה רייקי והגיעה עד לדרגת מאסטר מלמד, לאחר מכן, למדה גם אנרגיה אוניברסלית, ביורגונומי (ביו אנרגיה), ריפוי באמצעות קריסטלים, והרשימה עוד ארוכה...
בשנתיים האחרונות התוודעתי לשיטה עוצמתית במיוחד - הטתה הילינג, בה למדתי ארבעה קורסים: קורס יסוד, קורס מתקדמים, קורס הגשמה ושפע והקורס המתקדם ביותר בשיטה - אנטומיה אינטואיטיבית.
השלב הבא בלימודיי היה קורס מורים אצל מייסדת השיטה ויאנה סטיבל, אשר הקנה לי תעודה ורשות ללמד את הקורס הבסיסי, המתקדם וקורס הגשמה ושפע.

במהלך לימודיי והתנסותי המקצועית, עברתי "זיכוך", אשר חשף וקילף את המחסומים העמוקים ביותר הקיימים בי.
קיבלתי בהירות חדשה על נסיבות חיי, ומתוך כך, גם את ההבנה והידע כיצד לשדרג את הטיפול באחר. מאמינה כי בכל אדם קיים פוטנציאל ריפוי ורואה את יעודי בחיים בחשיפתו. המוטו המנחה אותי הוא כי "ניסים אינם מתרחשים בניגוד לטבע, אלא רק בניגוד למה שידוע לנו עליו".
אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע המופלא לריפוי הגוף והנפש, ומאמינה כי תוכלו למצוא בעצמכם את מקורות העוצמה הטמונים בכם.
מה תמצא אצל מעין אורי-פולג
מעין אורי-פולג
הטבה 1 של מעין אורי-פולג
קורס הגשמה ושפע
מבצע לנרשמים
הטבה 1 של מעין אורי-פולג
קורס ממתחילים
מבצע לנרשמים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .