יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    הימליה
הימליה

הימליה

פסגת הבריאות
מידע על הימליה
 הימליה
שלוש סוויטות פרטיות,כל אחד, עם אופי אחר, שכבר עם הכניסה למקום מרגישים שנכנסים ל "גן-עדן" פרטי. ברגע אחת מתחלפת המולות החיים, לחוויה מושלמת שעובדת על כל החושים. מוסיקה מרגיע ,נרות דלוקים, ריחות נעימים ובכלל במקום מרגיע, רומנטי, אינטימי, היחודיות שלנו שהספא פרטי.

כל סוויטה כוללת חדר שינה, סלון עם טלוויזיה LCD, מערכת קולנוע ביתית, מיזוג, ג′קוזי זוגי , פינת אוכל, מטבחון, שירותים ומקלחת, וחדר טיפולים זוגי, נוחים ומעוצבים בטוב טעם.
בין אם בחרתם בסוויטה "שנטי", שתעניק לכם הרגשה שקפצתם לאיזה אי קסום בתאילנד, או סוויטה "סקאי" , שתרגישו, ברגע שתייצאו למרפסת זקוזי שמשקיף לים ולתל אביב יפו, מרחפים מעל העולם, או לסוויטה "סנסט" לאלו שרוצים מקום, אינטימי, לראות את השקיעה, תגלו מקום מושלם לפינוק זוגי.
מה תמצא אצל הימליה
הימליה
הטבה של הימליה
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .