-
:  |     |     |     |    |  
חיפוש במנטול
איכות חיים    הריון ולידה    מחשבון הריון ולידה
!תנו לנו לעזור לכם
מומלצים
בדיקת שיער
הלגה מרכזים קוסמטיים רפואיים
הסרת משקפיים בלייזר
הגדלת חזה
צילום הריון
בעיית עצירות אצל תינוקך
היפוך עובר
הידרותרפיה
הסרת שיער בלייזר
סקר מנטול
מי תרצי שילווה אותך בחדר הלידה?
סקר הריון ולידה

?
. , .
, !
Share:
   -
:
:
:
:
הריון זוהי תקופה משמחת, מרגשת וללא ספק ארוכה. כל אישה בהריון אוהבת לדעת באופן הכי מדויק שאפשר, באיזה שבוע היא נמצאת, מהו תאריך הלידה המשוער ולעשות חישוב הריון היום כבר אפשר לעשות את זה לבד, מבלי לחכות לתור אצל הרופא, קוראים לזה מחשבון הריון.

מחשבון הריון מאפשר לנו לעשות חישוב משוער של נתונים חשובים כמו, שבוע הריון נוכחי ותאריך לידה משוער, כך שתוכלי להיות תמיד עם האצבע על הדופק, לחשב את הזמן שנותר לך עד הלידה ולהיות במעקב מהי הבדיקה הבאה שאת צריכה לבצע.

מחשבון הריון מה חשוב לדעת
כיום ניתן למצוא מגוון מחשבוני הריון, באתרים שונים באינטרנט העוסקים בהריון ולידה. חלקם מראים רק את תאריך הלידה המשוער, חלקים מראים חודש נוכחי ופרמטרים אחרים. מחשבון הריון לוקח למעשה את הנתונים היבשים שלך ומתרגם אותם לחישוב הכי מדויק שניתן, כך שתמיד תהי עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לשלב ההיריון שלך.

על מנת לבצע חישוב הריון  במחשבון הריון, יש להכניס את היום הראשון של הווסת האחרון. במידה ואינך זוכרת את התאריך, ניתן לשער את המועד לפי בדיקת רופא או בדיקת אולטרה סאונד המאפשרת לקבוע את שלב הריון, לפי גודל העובר.

כשאת יודעת את תאריך הלידה המשוער, את יכולה לדעת את המזל של הילד, אם הוא יהיה ילד אביבי או חורפי, להכין את עצמך לקראת הבאות ולתכנן את צעדיך. כמו כן, מחשבון הריון מסייע לך לבצע מעקב אודות השבוע בו את נמצאת, כך שתדעי מה צפוי לך ולתינוקך מבחינה התפתחותית.

ויש גם את הפן הרגשי, חישוב הריון מאפשר לך לבסס מסגרת מסוימת ,מיום ההתעברות ועד ללידה, כך שתדעי תמיד מתי התחילה התקופה הנהדרת הזו ומתי היא עתידה להסתיים. חישוב הריון במחשבון הריון, נותן לך תאריך של יעד ברור ובעבור הרבה נשים מדובר בעוגן.

איך פועל מחשבון הריון
מחשבון הריון זהו כלי חישוב אוטומטי, אשר מתבסס על נתונים, כמובן שהחישוב המדויק ביותר יהיה במקרים בהם מדובר בהריון תקין עד מתקיים עד סופו ולא במקרים של לידה מוקדמת או כל סיבוך אחר, שעלול להשפיע על גיל ההיריון. המטריצה במחשבון הריון שמבצע חישוב הריון פשוטה יחסית. ברגע שאישה מכניסה את היום הראשון של הווסת האחרונה, מחשבון הריון לוקח זמן הריון ממוצע שהוא הינו 266 ימים ומחבר אותו עם 14 יום מתום הווסת האחרונה, כך שבחישוב הכללי יש כארבעים שבועות, מה שנחשב כהריון נורמטיבי. החישוב הזה מביא את יום הלידה המשוער. כמובן שיש מקרים, בייחוד בהריון ראשון בהן האישה סוחבת קצת יותר מ40 שבועות ולכן חשוב לדעת שמחשבון הריון נותן הערכה לפי פרק זמן של כ-40 שבועות ובמקרים מסוימים תיתכן סטייה לכאן או לכאן.

האם מחשבון הריון תמיד מדויק ?
מחשבון הריון שמבצע חישוב הריון,  נועד על מנת לתת הערכה, בהתבסס על הנתונים שהכנסת למחשבון. הערכה נוטה להיות מדויקת, היות ושיטת החישוב זהה לשיטת החישוב המקובלת, יחד עם זאת, על מנת לקבל נתונים מדויקים יותר, גם במקרים בהם מדובר בהריון שבוצעה בפרייה או במקרים בהם האישה אינה זוכרת את תאריך המחזור האחרון.

מעבר למחשבון הריון אשר מתמקד בחישוב הריון, ניתן למצוא באתרים שונים ברחבי האינטרנט, מחשבונים נוספים, כמו מחשבון ביוץ וכלים נוספים שיכולים לתת לך מידע ולסייע לך בעת ההריון.
.
!
... , , ,