יום רביעי, 16 ביוני 2021

פעם אחת ולתמיד – בעד ונגד ניתוחים פלסטיים

מאת: מערכת מנטול
חושבים על לעשות ניתוח פלסטי ומרגישים מבולבלים? הינה כמה טענות בעד ונגד.
מי מאיתנו לא מתחיל את היום שלו במבט חפוז במראה? נדמה שאף אחד מאיתנו. המודעות למראה החיצוני שלנו תמיד היוותה חלק לא מבוטל מהדפוסים שלנו, אך נדמה שבשנים האחרונות עלתה המודעות וכולנו במרדף תמידי אחרי המראה המושלם. מושלם הינו מושג סובייקטיבי ועבור כל אחד ואחת מאיתנו הרי שמושלם משתנה בהתאם לאידיאל היופי הפרטי. לשמחתנו, כיום יש אפשרות לתקן בעזרת ניתוחים פלסטיים. אפשר לשפץ ולשדרג כל איבר בגוף בתוך כמה שעות, אך לצד הטכנולוגיה המנגישה לנו פיתרון לנראות, נשמעים גם קולות מנגד המבקרים את הניתוחים הפלסטיים.

מצביעים בעד

אנשים אשר פונים אל המנתח הפלסטי מגיעים עם טיעונים שונים. נשים רבות לאחר הריונות מרגישות כי הגוף שלהן חווה טראומה ואינו כפי שהיה קודם לכן. נשים רבות מוצאות עצמן מתוסכלות תוך שהן מרגישות שהנשיות שלהן נפגעה וההליך הפלסטי הוא שיכול להשיב להן את הביטחון ולכן רבות פונות להליך הכירוגי הפלסטי.
לצד הנשים אחרי הלידה, ישנן נשים וגם גברים אשר בעברם היו שמנים מאד וכעת, גם לאחר דיאטה מוקפדת ולאחר שהשילו מספר לא מבוטל של קילוגרמים, עדיין נותר על גופם מצבור של שומן אשר הדרך היחידה להיפטר ממנו היא באמצעות רפואה פלסטית. לאחר הורדה רבה של משקל הם חשים כי הפוש האחרון צריך לעבור דריך סכין המנתחים בהליך של שאיבת שומן כאשר אחריו הם יחושו שלמים עם גופם.

מצביעים נגד

עבור אלו המבקשים להשתמש בטכנולוגיית רפואה פלסטית, הרי שמדובר בהגשמת חלום ובהגשמת אידיאל היופי עבורם, אך לצידם נשמעים קולות אשר מתנגדים לניתוחים הפלסטיים. אלו אשר מתנגדים לניתוחים הפלסטיים מוחים מכמה סיבות. ראשית, מאחר ומדובר בהליך שעולה כמה עשרות אלפי שקלים, הרי שמדובר בהליך שמעצים את הפערים בין המעמדות. מעבר לכך, הרי שמדובר בהליך המצריך ניתוח והרדמה מלאה, כך שמדובר כאן בסיכון ממשי של חיי אדם והכל בשם היופי.
אם לא די בכך, אלו המתנגדים לניתוחים הפלסטיים טוענים כי תמיד ישנה סבירות של חוסר שביעות רצון מתוצאות הניתוח, כך שבמקום לפתור את ה"בעיה", רק מעצימים אותה ואת התסכול של הפציינט אשר דרש בהליך הפלסטי.
איך שלא יהיה, ידוע שלכל מטבע יש שני צדדים ובכל דבר נוכל למצוא יתרונות וחסרונות. עבור רבים ניתוחים פלסטיים היוו זריקת אגו ואלו העלו להם את הביטחון העצמי שלהם וחשים שיפור עם דימוי הגוף שלהם. אלו המתנגדים עדיין טוענים שמדובר בהליך שהינו עוד קורבן של המודרניזציה אשר מכתיב מודל יופי שגוי ומחדיר בנו מסרים של אי קבלת עצמך כפי שאתה.
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוחים פלסטיים כללי
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / פעם אחת ולתמיד – בעד ונגד ניתוחים פלסטיים. !