יום רביעי, 16 ביוני 2021

בודי טייט

מאת: מערכת מנטול
שמעתם כמה פעמים את המושג בודי טייט אבל לא הבנתם מה משמעותו. הגיע הזמן להכיר את השיטה בזכותה אפשר להצר היקפים בקלות.
אין ספק שנושאים כמו הצרת היקפים וחיטוב הגוף מטרידים חלק לא מבוטל מהאוכלוסייה, ויש לכך הוכחות בשפע - שיטות דיאטה שונות, חדרי כושר וטרנדים חדשים הקשורים לעולם הספורט ופיתוח הגוף - כל אלה נעשים פופולאריים יותר ויותר. בנוסף אליהם, הוצגו בשנים האחרונות שיטות רבות ומגוונות להתמודדות עם שומן מיותר ולהצרת היקפים, באמצעות גלי רדיו, אולטרסאונד, זריקות ושיטות טיפול אחרות. השיטות הללו מציעות מספר יתרונות משמעותיים, ובראשם העובדה כי מדובר בהליכים שאינם פולשניים, אשר מסייעים רבות לתהליכים של ירידה במשקל, הצרת היקפים וצמצום צלוליטיס. בין השיטות הללו נמצאת שיטה אחת מובילה ומוכרת, הידועה בשם בודי טייט Body Tite . כדי להבין האם שיטה זו מתאימה לך ולמטרות האישיות שלך, חשוב להבין איך בדיוק זה עובד, מה היתרונות של הטיפול ומי הגורם המתאים להובלת התהליך.

שיטת הפעולה של בודי טייט

בודי טייט הוא מכשיר שפועל באנרגיות של גלי רדיו, אשר מתמקדות באותם אזורים שבהם מצטבר השומן העיקש, וכבר לאחר טיפול אחד ניתן לראות תוצאות. המכשיר מבצע למעשה שתי פעולות במקביל. הפעולה הראשונה היא חימום של האזור המיועד, לצורך המסה של תאי השומן ופליטתם החוצה מהגוף. הפעולה השנייה היא שיטוח העור, מה שמונע מגושי שומן תת עוריים להיווצר ותורם למיצוק ולהידוק הגוף. חשוב להבחין כי טיפול בשיטת בודי טייט Body Tite נמשך בדרך כלל בין שעה לשעתיים, במהלכן המכשיר פועל באופן מדויק ובמינימום פולשנות כדי לפגוע בתאי שומן ולסייע לתהליכי הצרת היקפים. בתום הטיפול נחשב האזור בתחבושת אלסטית, שמטרתה להשלים את הטיפול ולהבטיח את השגת המטרה המרכזית, חיטוב הגוף. כדי להבין לעומק האם השיטה מתאימה לך ואיך תוכלי ליהנות ממנה ולראות תוצאות - השאירי את מספר הטלפון שלך לקבלת ייעוץ אישי והכוונה.

יתרונות הטיפול

כאמור, בודי טייט תורם להצרת היקפים ולמיצוק העור, אך חשוב להבין כי מדובר בטיפול שיש לו יתרונות רבים בשוק שבו מוצעים פתרונות שונים לנושא זה. ראשית, מדובר בתהליך שאיננו ארוך - גם הטיפול עצמו קצר יחסית, וגם ההחלמה מהירה מאוד. בנוסף, הטיפול כולל שתי פעולות אשר מתבצעות במקביל, המסת שומן ושאיבתו, במקביל לשיטוח העור ומיצוקו, והוא גם טיפול שמציע דיוק רב מבלי לפגוע בגוף או ברקמות הסמוכות, וגם מבלי להשאיר צלקות, נושא שהוא בוודאי חשש עבור נשים רבות. היתרון המשמעותי ביותר הוא, כמובן, שאין עור רפוי בסוף הטיפול, פרט חיוני למי שמבקש לעבור טיפול להצרת היקפים והמסת שומן, שכן הליכים אחרים הקשורים בירידה במשקל עשויים להוביל לשאריות עור רפוי.

תכנון נכון של הטיפול

טרם תחילת הטיפול במכשיר בודי טייט Body Tite תוזמני לפגישת ייעוץ ראשונית, במהלכה יבחן הרופא המטפל את אותם חלקים בגופך אשר זקוקים לטיפול. פגישת הייעוץ תסייע לתכנן את מהלך הטיפול עצמו ולהחליט האם יש להתמקד בתור התחלה באזור בעייתי אחד, או לחלופין - האם ניתן לבצע את הפעולה באזורים נוספים במקביל. בחירת הרופא המטפל היא, אם כן, אחד הדברים החשובים ביותר. מעבר לייעוץ ולהכוונה בפגישה הראשונית, רופא זה הוא גם הגורם ששולט באנרגיית גלי הרדיו לאורך הטיפול, והוא צריך לוודא התאמה מלאה של הטיפול עצמו לאופי האזור המטופל, ולגודלו. כדי לוודא שהטיפול מתבצע באופן יסודי ומדויק, חשוב לוודא היטב מי הוא הגורם המטפל ומה הניסיון שלו בתחום. התייעצות עם נשים אחרות שעברו טיפול דומה או בחינת חוות דעת באתרי אינטרנט, פורומים וקבוצות שונות במדיה החברתי - כל אלה יעזרו לך לוודא שאת עובדת עם האדם הנכון והטוב ביותר.

מאמרים נוספים באותו נושא:

מאמר אורח המסת שומן בודי טייט
הכל על סבסוד קופות החולים בהמסת שומן.

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום המסת שומן
בודי דייט
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / בודי טייט. !