יום רביעי, 16 ביוני 2021

כל המידע לגבי: הרמת גבות, הרמת עפעפיים, מתיחת צוואר

מאת: מערכת מנטול
כל המידע החיוני בנושא מתיחת פנים הכולל: מתיחת צוואר, הרמת גבות, הרמת עפעפיים, מחירים, תופעות לוואי, סיבוכים ייעוץ בבחירת המנתח.
הביטוי מתיחת פנים הוא למעשה ביטוי כללי עבור מגוון ניתוחים פלסטיים או תהליכים אסתטיים שאינם כירורגיים לשיפור מראה הפנים. מתוך קבוצת הביטוי הזה נכללים טיפולים שונים כגון: מתיחת צוואר, הרמת גבות, עיצוב עצמו לחיים, הרמת עפעפיים, עיצוב קו הלסת התחתונה למעשה ניתן גם לשלב בתוך אותה קבוצה גם טיפולי מילוי קמטים, בוטוקס, עיבוי שפתיים ועוד. במאמר זה נדבר על ההליכים הכירורגיים הדורשים ניתוח פלסטי על ידי מנתחים פלסטיים.

מתיחת צוואר

מטרת הניתוח היא למתוח את עודפי העור והשומן הרפוי בצוואר על ידי חיתוך והסרת חלקים עודפים ולאחר מכן מתיחת צוואר על ידי מתיחת העור והרקמות. התוצאה המתקבלת יפה ואסתטית לניכרת למראה מיד לאחר הניתוח. להליך זה יש תופעות לוואי שכיחות כמו: אדמומיות וסימני מעט כחולים לאחר הניתוח, שתפי דם ועוד, אך כל אלה נעלמים לכמה זמן מה ומתקבלת התוצאה הרצויה.

מתיחת צוואר תופעות לוואי

בניתוח זה, תופעות הלוואי או הסיכונים הנם נדירים בהחלט אך כמו בכל הליך כירורגי, יש לבדוק ולהתייעץ עם המנתח לקחת את הכל בחשבון. ניתוח זה נחשב לדי פשוט ביחס לניתוחים פלסטיים אחרים. תופעות הלוואי השכיחות הם: זיהומים, שטפי דם ודימומים (בעיקר בימים הראשונים. ישנם מנותחים שמצטבר להם בצקות (יותר נדיר) . כל אלה ועוד נעלמים לאחר מספר ימים עד שבוע שבוע וחצי במקרים קיצוניים יותר.

הסרת התפרים כשבוע עד שבוע וחצי מהניתוח מתיחת צוואר ולעתים הרופא המנתח יתפור את המקום על ידי חוטים נמסים - מתמוססים יעודים לתהליכים כירורגיים כאלה ולא יהיה צורך בהסרתם.

מתיחת צוואר מחיר

בין 8.000 שקלים לבין - 20.000 שקלים.

הרמת עפעפיים

מטרת הניתוח לטפל בנזקי הזמן או כטיפול תורשתי אשר גרם לצניחת העפעפיים ויש צורך בהרמת עפעפיים. הצורך ניכר כאשר מופיעות מאין שקיות מתחת לעיניים וניכר כי העפעף העליון צנח מטה. בעיה זו גורמת למראה של עיניים עייפות מאד ולעתים גם נפוחות ומטרת הניתוח למנוע את צניחת העפעפיים העליונות, רפיונם וצניחתם. הטיפול בעפעפיים התחתונים מתבצע על ידי הסרת עודפי עור ושומן ומתיחת העור והרקמות.

ניתוח זה מאד שכיח ומקובל בתעשיית הניתוחים הפלסטיים ומקבל תגובות טובות ממיטב המנתחים הפלסטיים והמטופלים בכל העולם. לעתים הניתוח מתבצע בשילוב הרמת הגבות או ללא הרמת הגבות או לפי הצורך ובקשת המטופל. המטרה העיקרית בניתוח זה הוא שלגרום למראה העיניים להראות פתוחות, גם לראייה נכונה יותר ולא מוגבלת ובמיוחד לצורך הסרת מראה העייפות והבלתי אסתטית למראה.

הרמת עפעפיים תופעות לוואי ומידע כללי


כמו בכל ניתוח, וכמו ניתוח מתיחת צוואר גם כאן תופעות הלוואי דומות ומתאפיינות באדמומיות ניכרת, נפיחות ודמעות. תופעות לוואי אלה הן שכיחות לאחר ניתוח זה ועוברות לאט לאט תוך שבוע מהניתוח הרמת עפעפיים. לאחר הניתוח מומלץ לטפטף טיפול עיניים המונעות יובש, לקחת כדורים לטיפול, אנטיביוטיקה בהתאם להוראות הרופא שלכם או המנתח.
זמן החזרה לשגרה משתנה בין מטופל למטופל רק לרוב לוקח בין 3-5 ימים, התפרים יוסרו לאחר כשבוע ימים אך ישנם מנתחים שגם תופרים על ידי חוטים נמסים ומתמוססים, ואין צורך להסירם. התוצאה הסופית ניכרת וברורה לרוב לאחר כחודש ימים עד חודש וחצי.

הרמת עפעפיים מחיר

בין 8.500 שקלים לבין - 12.000 שקלים.

הרמת גבות


ראשית יש להבין, כל מראה בלתי אסתטי במראה פנינו מעביר תחושה לא טובה לאנשים שאתם אנשים במגעים יום יומיים. כפי שהוסבר על מתיחת צוואר או הרמת עפעפיים גם כאן קורת התרחשות טבעית בזמן הזקנה בעיקר והגבות צונחות ומשאירות מראה שאינו אסתטי. צניחת הגבות נגרמת על ידי היחלשות של שרירי הגבות והמצח בפרט וגורמת לצניחה טבעית. צניחת הגבות מתאפיינת ושכיחה גם באזור העיניים באזור צידי העיניים וזה נגרם על ידי היחלשות וירידה של וכמויות השומן מתחת לגבות. בדומה לבעיות הנגרמות כתוצאה מירידת העפעפיים גם כאן התוצאות זהות ואף מזיקות יותר לראות העיניים. הליך כירורגי לטיפול בבעיה זו הוכחה, מוצלחת ויעילה מאד במיוחד בטרם בעיות עיניים שונות ומראה אסתטי, ערני (מסיר את המראה העייף והרפוי) ונחשב לניתוח פלסטי יחסית קל, מהיר וללא עלות גבוה במיוחד ביחס לניתוחים פלסטיים אחרים בפנים. לא מעט אנשים בוחרים לעבור ניתוח הרמת עפעפיים יחד עם ניתוח הרמת גבות, וניתוח משולב זה נמצא יעיל ומוצלח ובעל חשיבות גדולה ולתוצאה יפה מאד לשביעות רצונם של לא מעט אנשים בעולם.

תופעות הלוואי בהליך זה דומות מאד לתופעות הלוואי בניתוחים הקודמים בציינו, מתיחת צוואר והרמת עפעפיים.

הרמת גבות מחיר


בין 7.500 שקלים לבין - 9.500 שקלים.


מי מאיתנו לא היה רוצה להישאר צעיר לנצח, או לפחות להיראות צעיר לנצח? שיטות טיפול שונות ומגוון תכשירים קוסמטיים שואפים להציע לכל אישה את הפתרון שיעניק לה מראה צעיר גם כשהגיל כבר אמור להתחיל להראות את אותותיו. כל אישה מכירה את זה. בשלב מסוים מתחילים לצוץ קמטים קטנים לצד השפתיים או העיניים, והם רק מאיימים לגדול ולהסגיר את הגיל האמתי. מעבר לביטחון העצמי שעשוי להינזק בעקבות קמטים, אחת המחמאות שנשים הכי אוהבות לשמוע היא:

"את נראית צעירה כל כך" או "את פשוט לא נראית בגיל שלך!" אחת הדרכים המובילות והפופולריות לטיפול בקמטים ולהחזרת המראה הצעיר היא הדרך של מתיחת פנים, אך השאלות שעולות תמיד בהקשר זה קשורות במחיר מתיחת פנים ובדרך הנכונה לבחור מנתח אמין ואיכותי, שישיג בדיוק את התוצאות הרצויות.

בחירת מנתח לניתוח מתיחת פנים


אחד הגורמים החשובים ביותר, אשר יכריע במידה רבה על הצלחת הניתוח ועל שביעות הרצון שלך מהתהליך, הוא זהותו של הרופא המטפל. אם, לפני שאת מחליטה לצאת לדרך ולעבור ניתוח מתיחת פנים, חשוב שתערכי סקר שוק ותבדקי מי הרופאים שיכולים לטפל בך ומי הטוב ביותר. בשלב הראשון את יכולה בהחלט להיעזר באינטרנט ולחפש קליניקות ורופאים מנתחים שמציעים ניתוח מתיחת פנים, ובדקי את ההמלצות על הרופא המיועד.


פורומים מקצועיים, קבוצות ברשתות החברתיות ואתרים המיועדים לפרסום חוות דעת - כל אלה מקורות חשובים וטובים שיעזרו לך לקבל תמונה מלאה יותר לגבי הרופאים שאתם את מתייעצת. לאחר שתתמקדי, התחילי לקבוע פגישות ייעוץ עם הרופאים השונים ובדקי מי מתאים לך יותר מכל. ההתאמה איננה קשורה רק בניסיון ובמומחיות, שני משתנים קריטיים ללא ספק, אלא גם בכימיה שלך עם המטפל, בסבלנות שלו ובתחושה הטובה והבטוחה שהוא משרה עלייך.
מאחר ומדובר בהליך לא פשוט (ניתוח, בסופו של יום) תחושת הביטחון שלך היא משהו שאי אפשר להתפשר עליו.

איך מתבצע ניתוח מתיחת פנים


לאחר שתערכי סקר שוק, תביני מה מחיר מתיחת פנים ומי המנתח המתאים לך, כדאי להבין לעומק מה בדיוק צפוי לקרות כעת. במהלך ניתוח מתיחת פנים יבצע הרופא המנתח שבו תבחרי הליך של הידוק הצוואר והדגשה של קו הלסת, לצד העלמת הקמטים שנוצרו עם השנים ומילוי מחדש של עצמות הלחיים.

שורת צעדים אלה תוביל לפנים חלקות ורעננות, בניתוח שנמשך כשלוש שעות, וזה הרי בדיוק מה שאת מחפשת - פרידה מהמראה העייף והמבוגר, כמו גם מעודפי העור בצוואר ומהקמטים, וקבלת מראה חדש וצעיר בכמה שנים טובות. כדי לקבל מידע נוסף על הניתוח עצמו וייעוץ באשר לביצוע ההליך, השאירי את מספר הטלפון וניצור איתך קשר בהקדם כדי לענות לכל שאלה!

היום שאחרי הניתוח


במהלך ההתייעצות שלך עם הרופא, חשוב שתרגישי בנוח לשאול כל שאלה שמטרידה אותך כדי שיהיה בידך כמה שיותר מידע. אחת השאלות המרכזיות והחשובות, לאחר שביררת מה מחיר מתיחת הפנים וכיצד מתנהל הניתוח עצמו, היא מה קורה ביום שאחרי. וודאי היטב מה הציפיות של הרופא, כמה זמן צפויה להימשך ההחלמה ואילו הנחיות מיוחדות יידרשו ממך, כמו גם אופן המעקב האישי של הרופא. שאלות אלה יעזרו לך להבין היטב מה צפוי לקרות בכל רגע נתון, מרגע קבלת ההחלטה לצאת לדרך ועד לרגע שבו יגלידו התפרים ותחזרי לשגרה.

שתפי את הרופא מראש גם על תרופות שאת נוטלת באופן קבוע, על בעיות רפואיות כלשהן וכל פרט נוסף שעשוי להיות מכריע, שכן פנים מתוחות ויפות אינן חשובות יותר מהבריאות שלך.

מנטול - הפורטל לאיכות חיים בישראל פועל בשיתוף פעולה עם מרפאות רבות באזור המרכז, הצפון, והדרום. נשמח להפנות את קהל גולשינו בפורטל למנתחים הפלסטיים אתם אנחנו בהתקשרות להעניק לקבל הגולשים שלנו מידע נוסף לגבי מרפאות בתל אביב ובמרכז, חולון, בת ים, ראשון לציון, פתח תקווה ועוד.

כמו כן, אנו בהתקשרות עם מיטב המרפאות האזור חיפה והצפון, טבריה, נצרת, נהריה, ובאזור באר שבע, אשקלון, אשדוד, שדרות ועוד.

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 409
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / כל המידע לגבי: הרמת גבות, הרמת עפעפיים, מתיחת צוואר. !